Vand citroen xantia s2 break HDI EXCLUSIVE

Numai pentru autovehicule Citroen. Cititi cu atentie REGULILE publicate in header-ul sectiunii! Anunturile vor contine OBLIGATORIU o descriere cat mai detaliata a produsului, datele de contact si PRETUL. Nerespectarea acestor reguli duce la stergerea anuntului. ATENTIE: Discutiile Off-Topic vor fi sterse fara notificare prealabila.

Moderatori: Rica, Echipa Tehnica

dj01fad
demolition man
Masina: xantia ACTIVA HDI
2: xantia ACTIVA HDI
3: xantia HDI

Vand citroen xantia s2 break HDI EXCLUSIVE

Mesajde dj01fad » Lun 14-Mai-2018 19:03

vand citroen xantia 2.0 hdi 80 KW din 1999 model exclusive; ca si dotari are abs, oglinzi electrice si incalzite, 4 geamuri electrice, 4 airgaguri, inchidere centralizata, interior din plus cu alcantara pe margini, cu reglaje electrice pe inaltime la scaunul soferului, senzor de ploaie, suspensie hydractive cu setare sport/ confort, radio cu comenzi pe volan, proiectoare ceata... placute de frana fata noi, ABSOLUT toate articulatiile inlocuite in februarie 2018 cu piese lemforder; toata suspensia este revizuita si functioneaza perfect, toate sferele sunt incarcate acum 2 luni. cauciucuri de iarna perfecte. cred ca are vopseaua originala pe toata suprafata; aspectul exterior il consider bun, linia este buna si nu pare sa fi fost lovita, dar este matuita vopseaua in mijlocul capotei si pe plafon (cred ca se vede in poze). de functionat functioneaza perfect... pentru anii ei, si spun sincer ca bate multe masini de generatie actuala la confort, putere, stabilitate si consum.
poze am doar ce am pus, sper sa se inteleaga cat mai mult din ele. pretul este 1300 euro, nu o dau fara sa facem actele. Merita vazuta.

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
vindem pene de cauciuc. mda! sau schimb cu pixeli morti! doar perechi... P.S. repar becuri :P
Vand karte de gramatik. Eu meam faqt treab-a cu ia. :d
0722.544.672

Înapoi la “Vanzari/Cumparari Auto”