Intalnire Nationala 2007! 17-19 August, jud. Harghita.

Intalnirile nationale ale Clubului Citroen Romania.

Moderator: Echipa Tehnica

Avatar utilizator
alexd
Moderator
Mesaje: 1455
Membru din: Mie 26-Oct-2005 13:41
Localitate: Bucuresti

Mesajde alexd » Lun 20-Aug-2007 08:57

Intr-adevar, a fost super! Si nici drumul nu a fost tocmai impractibabil, a avut partile lui rele dar s-a putut ajunge. Va spune asta un sofer de Seat, cu suspensii "fara" . :D .

Avatar utilizator
jgr1001
pasionat
Mesaje: 1533
Membru din: Mie 12-Ian-2005 10:37
Localitate: Bucuresti / Fagaras

Mesajde jgr1001 » Lun 20-Aug-2007 09:06

Poze ? Relatari ? ...pt nefericiti ca mine care nu au putut ajunge

Avatar utilizator
DanT
Moderator
Mesaje: 2870
Membru din: Lun 24-Iul-2006 13:10
Localitate: Bucuresti
Masina: Xsara Picasso 1.6 Hdi 2008
2: Citroen C5 2.0 HDi 2004
3: Saxo S1 16V VTS, Xantia X1 Activa

Mesajde DanT » Lun 20-Aug-2007 09:50

sunt si poze si de toate ...:):)

numai ca trebuiesc cumva mesterite ca sa le putem aseza ...:):)
Dan
Dreptul de exprimare este liber, dreptul de a fi ascultat trebuie castigat!
Always aim for the Moon! Even if you miss, you'll land among the stars! - W. Clement Stone

Avatar utilizator
Dan Popa
pasionat
Mesaje: 515
Membru din: Joi 28-Apr-2005 22:01
Localitate: Bucuresti

Intalnire Nationala 2007! 17-19 August, jud. Harghita.

Mesajde Dan Popa » Lun 20-Aug-2007 14:14

Vreau sa le multumesc si aici ( sper ca in numele tuturor participantilor ) baietilor din Odorhei - Awar si Topcsy. S-au ocupat serios si intalnirea a decurs fara probleme.

Avatar utilizator
DanT
Moderator
Mesaje: 2870
Membru din: Lun 24-Iul-2006 13:10
Localitate: Bucuresti
Masina: Xsara Picasso 1.6 Hdi 2008
2: Citroen C5 2.0 HDi 2004
3: Saxo S1 16V VTS, Xantia X1 Activa

Mesajde DanT » Lun 20-Aug-2007 16:05

toata stima pentru gazdele noastre de la Odorhei ..

o intalnire, o organizare si nu in ultimul rand o zona memorabila ...


multumiri! =D>
Dan

Dreptul de exprimare este liber, dreptul de a fi ascultat trebuie castigat!

Always aim for the Moon! Even if you miss, you'll land among the stars! - W. Clement Stone

Avatar utilizator
awar
pasionat
Mesaje: 238
Membru din: Vin 07-Mar-2003 14:45
Localitate: odorheiu sec

Mesajde awar » Lun 20-Aug-2007 16:21

multumim,multumim! unde punem pozele,de unde pot sa-mi iau?

Avatar utilizator
adytzu
RETRAS LA PENSIE
Mesaje: 1308
Membru din: Vin 11-Iul-2003 09:34
Localitate: Bucuresti

Mesajde adytzu » Lun 20-Aug-2007 19:36

Bre, "crocodililor", puneti odata pozele alea sa se bucure si cei care nu au putut, din diferite motive, sa participe anul acesta. :lol:

Avatar utilizator
alexd
Moderator
Mesaje: 1455
Membru din: Mie 26-Oct-2005 13:41
Localitate: Bucuresti

Mesajde alexd » Lun 20-Aug-2007 20:12

Cateva imagini, doar pt "teasing" :

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine

Avatar utilizator
WLD
Admin CITROclub
Mesaje: 2136
Membru din: Mie 05-Mar-2003 16:36
Localitate: Bucuresti
Masina: BX 16v '88 si 89
2: XM TurboCT '95, XM V6 '96
3: Xsara 2.0hdi stage 1+
Contact:

Mesajde WLD » Lun 20-Aug-2007 22:09

A fost SUPERB! Va multumesc tuturor pentru participare si sper sa ne vedem si anul viitor, mai multi si cu masini din ce in ce mai frumoase.
Vreau sa multumesc in special lui Awar si lui Topcsy pentru excelenta locatie gasita si pentru ospitalitate. Mai venim!


Pentru poze, avem un ftp pus la dispozitie de "arthy" :

ftp://athena.citadel.ro/
user: citroen
parola: club

eu am urcat deja o parte din poze

Avatar utilizator
tase.cristi
pasionat
Mesaje: 102
Membru din: Mar 08-Aug-2006 18:55
Localitate: Bucuresti
Masina: Ctiroen C5 II 2,2hdi 2005

Mesajde tase.cristi » Mar 21-Aug-2007 23:34

am uploadat si eu pozele mele........:))
Daca te simti bine, nu-ti fa griji; totdeauna exista un binevoitor care te ajuta sa-ti treaca!

Prise
just curious
Mesaje: 10
Membru din: Dum 04-Iun-2006 16:53
Localitate: Bucuresti

un weekend reusit/ noi prietenii/ multa distractie

Mesajde Prise » Joi 23-Aug-2007 10:39

a fost cu adevarat superb... gazdele noastre care au fost mai mult decat primitoare... am exploatat la maxim timpul petrecut impreuna cu schimburi de experienta... distractie... glume... offroad (veti vedea in poze)... am povestit despre vrute si nevrute dar mai mult decat atat am simtit cu adevarat in aceasta familie dragostea pentru masini...
eram atat de diferiti ca si varste ... ca si genuri dar am simtit ca aceste lucruri n-au contat nici un moment (asta e clar daca am ajuns sa jucam mima la focul de tabara :P)
este prima mea intalnire si vreau sa impartasesc atat celor care au vrut sa vina si nu au putut cat si celor care nu au considerat-o o idee atractiva ca am simtit o prietenie sincera... poate chiar inocenta... legata de pasiunea noastra comuna : CITROENUL si ca din primul moment cand ne-am intalnit am fost intampinat cu strangeri de mana ... zambete... voie buna... chef de distractie
mi-a parut rau ca nu au reusit sa vina mai multi... pe drum spre locul de cazare fiind aprox 20 de citroen-uri mergand in coloana simteam nevoia sa claxonez ca sa vada si ceilalti parada de masini care trecea, pentru ca asa a si fost am fost o adevarata parada de masini mai vechi sau mai noi (astia incepatorii ca mine cu masinii mai noi ca restul stiu sa aprecieze ce stiu sa fac "dinozaurii" :P-> o sa vedeti in poze de ce noi am lasat xsara-urile acasa si ne-am urcat in masini la veterani)

ii multumesc lui catalin ca incearca si reuseste in continuare sa tina in picioare aceasta pasiune ... si ii spun pe aceasta cale ca daca va avea vreodata nevoie de ajutor il voi ajuta cu cea mai mare placere

ar fi un sir lung de multumiri si multe lucruri de povestit... am sa spun doar ca deja mi-e dor de noua mea familie si ca abia astept sa ne intalnim iar... indemn si pe altii care simt ca masina este mai mult decat "o bucata de fier cu marca impersonala care e facuta sa te duca din punctul A pana in punctul B" sa vina sa ni se alature...

astept sa ne reintalnim... revin cand imi mai vine inspiratia... uitati-va pe FTP ca am pus si eu din poze

salut!!!!!!!!!

Prise
just curious
Mesaje: 10
Membru din: Dum 04-Iun-2006 16:53
Localitate: Bucuresti

Mesajde Prise » Joi 23-Aug-2007 11:24

Imagine

Avatar utilizator
arthy
simpatizant
Mesaje: 75
Membru din: Mar 10-Iul-2007 12:49
Localitate: Cluj-Napoca
Contact:

Mesajde arthy » Mar 28-Aug-2007 17:13

daca nu imi pusca motorul venind de la mare la km 113 pe A2 fiti siguri ca eram si io acolo. ma bucur ca v-ati distrat bine. sper sa reusesc sa-mi schimb motorul si sigur voi fi prezent la urmatoarea intalnire.

Avatar utilizator
Lucian T
Stapanul Uleiului
Mesaje: 174
Membru din: Sâm 03-Apr-2004 21:03
Localitate: Bucuresti
Masina: CITROEN CX 20 RE, 1986

Mesajde Lucian T » Joi 20-Sep-2007 08:24

Desi a trecut doar o luna de la intalnire, cand ma gandesc la ea am senzatia ca totul s-a intamplat cu ani in urma. Asta este o confirmare a faptului ca toate lucrurile frumoase trec repede, iar amintirea lor este estompata de problemele noastre zilnice.
Mi-as fi dorit sa scriu o poveste lunga ilustrata cu poze si garnisita cu filme, dar spre rusinea mea, nu am reusit (cu trei cuvinte pe seara, ar dura pana la intalnirea viitoare).
Am urcat deci, pe ftp, cateva fotografii si filmuletele facute la intalnire, pentru a ne bucura impreuna de superbele peisaje si de aventurile off road (devenite traditie in cadrul clubului).
Din pacate de lazile cu bere, gratarele, gulasul, frigaruile, cricurile din sticle de sampanie si alte minunatii care se mai vad pe acolo nu ne putem bucura impreuna pe forum, ele trebuie traite la fata locului... asa ca la anul...
Recunosc, mor de placere cand ma plimb cu liftul!

Avatar utilizator
www_TiF_ro
just curious
Mesaje: 10
Membru din: Sâm 31-Dec-2005 15:49
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde www_TiF_ro » Vin 04-Ian-2008 16:21

Eu nu mai gasesc adresa FTP-ului cu pozele de la intalnire. Mai functioneaza?


Înapoi la “Intalniri nationale”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11700
    Cel mai nou membru Eduard1973