TOP LAC AUTO SERVICE - Service Laborator de Culoare

Publicitate, oferte, servicii in limitele impuse de regulament.

Moderatori: Rica, Echipa Tehnica

toplacservice
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Sâm 18-Oct-2014 09:02
Localitate: bUCURESTI
Contact:

TOP LAC AUTO SERVICE - Service Laborator de Culoare

Mesajde toplacservice » Sâm 18-Oct-2014 13:22


De fiecare data cand un conducator auto isi zgarie mai grav masina, este idrumat catre service-urile unde poate efectua revopsirea, iar dintre aceste service-uri, majoritatea fiind dealeri ai unei marci de masini.
Cine a trecut prin aceasta experienta a soferilor a aflat ca printre aceste service-uri se afla si Top Lac Auto Service.

De ce are Top Lac aceasta onoare? Deoarece inca de la infiintare,Top Lac Auto Service si-a desfasurat activitatea in Bucuresti, Sector 6, fiind unul dintre cele mai moderne ateliere de vopsitorie, in care se foloseste exclusiv tehnologie germana Âşi produse de vopsitorie Glasurit.

Sectia de Vopsitorie este dotata cu 4 cabine de vopsit, 5 standuri de pregatire pentru vopsitorie si un laborator propriu de preparare a vopselelor Glasurit.

Top Lac Auto pe langa vopsitorie mai ofera si serviciile: Tinichigerie, Electrica si diagnoza computerizata, Service roti, Intretinere si cosmetica auto, Constatari daune pentru Allianz Tiriac, Consiliere daune.

Firma noastra este dotata cu toate sculele, aparatele si dispositivele necesare desfasurarii activitatii in conditii optime din care enumeram: aparate de montat/ demontat si echilibrat roti de ultima generatie, pentru buna functionare a franelor cat si a eficacitatii amortizoarelor cu un stand performant prin care se masoara eficienta si dezechilibrul acestora, testere universale de acumulatori de firma, sistem de reglare faruri omologat, banc compiuterizat de centrat si redresat caroserii ce se bazeaza pe ultima generatie de tehnologie de masurare, prin acest banc facandu-se verificarea dimensiunile autoturismului cu cele furnizate de producatorii de autovehicule.

De asemenea Top Lac Auto a fost aleasa de Societatea de Asigurari Allianz-Tiriac pentru stabilirea Centrului de Daune al Sectorului 6, aici desfasurandu-si zilnic activitatea 5 inspectori de constatare a daunelor.

Pentru mai multe detalii va rugam sa intrati pe site-ul nostru:
www.toplacservice.ro

Avatar utilizator
autoclasic
pasionat
Mesaje: 340
Membru din: Mie 18-Mar-2009 13:14
Localitate: Sighisoara

Mesajde autoclasic » Sâm 18-Oct-2014 13:59

Pana la urma tot la TOP LAC ajung, mesterii prin mana carora a trecut masina mea nu au fost in stare sa faca o lucrare corecta, nuanta diferita, finisajul panourilor gresit cu muchiile rotunjite in loc de unghi drept, slefuire intr-o nervura concava a usii cu slefuitorul pneumatic in loc de slefuire manuala, in lungul usii se vad valuri, deci defecte pe care eu care nu sunt de meserie le vad fara mare efort.

toplacservice
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Sâm 18-Oct-2014 09:02
Localitate: bUCURESTI
Contact:

Mesajde toplacservice » Sâm 18-Oct-2014 15:03

autoclasic scrie:Pana la urma tot la TOP LAC ajung, mesterii prin mana carora a trecut masina mea nu au fost in stare sa faca o lucrare corecta, nuanta diferita, finisajul panourilor gresit cu muchiile rotunjite in loc de unghi drept, slefuire intr-o nervura concava a usii cu slefuitorul pneumatic in loc de slefuire manuala, in lungul usii se vad valuri, deci defecte pe care eu care nu sunt de meserie le vad fara mare efort.


Va multumim pentru incredere!
Va asteptam la noi la service!

cristianpopescu
de-abia inscris
Mesaje: 1
Membru din: Joi 30-Apr-2015 10:45
Localitate: Bucuresti

Mesajde cristianpopescu » Joi 30-Apr-2015 10:47

Am fost client Top Lac si voi reveni in cazul unor reparatii viitoare. Recomand acest service pentru calitatea lucrarilor si timpul de executie rapid.

ViperDodo
pasionat
Mesaje: 844
Membru din: Mie 10-Sep-2008 14:12
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde ViperDodo » Joi 14-Mai-2015 08:17

sunt ingrozitori! nu recomand nimanui!

Am avut bara spate de inlocuit , pe casco Allianz, iar ei mi-au reparat-o! nici macar nu au prins-o calumea pe dedesubt, ca sa nu mai vorbesc de nuanta!

intr-adevar, mi-au dat masina la schimb dupa luungi rugaminti!
Citroen BX 17. TD '89


Înapoi la “Magazine, Servicii, Firme piese-accesorii-tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11701
    Cel mai nou membru lucicv