salutari dragi colegi

Dealer/service Citroen

Moderator: Echipa Tehnica

Fugarul90210
de-abia inscris
Mesaje: 2
Membru din: Mie 30-Mai-2012 15:21
Localitate: brasov

salutari dragi colegi

Mesajde Fugarul90210 » Mie 30-Mai-2012 15:37

Ma uit aici peste ce ati scris voi,si constat cu parere de rau sa zic asa k este un service de tot rahatul,incepand cu conducerea,pana la directorul de service si terminand cu boul de la receptie care e si balbait pedeasupra.
Eu am lucrat acolo nu va pot spune postul k nu este frumos,si dupa ce i-am scos din rahat cu ffff multe chestii m-au aruncat afara k pe o masea stricata.,jegul ala de director de concesiune si celalalt branean sef de service.
Va recomand sa nu mai mergeti cu masinile acolo.
Bafta

Avatar utilizator
mesersmith
Moderator - C5
Mesaje: 3947
Membru din: Sâm 08-Apr-2006 23:13
Localitate: calarasi
Masina: C5 III
2: C5 II
3: Peugeot 308
Contact:

Mesajde mesersmith » Mie 30-Mai-2012 18:39

Dincolo de limbajul tau pe care nu-l agreez deloc, mai scrii si cu tot felul de prescurtari de tip iRC.
Nu stiu ce s-a intamplat intre tine si fostii tai colegi, insa constat ca nu ai decat un singur post, ceea ce inseamna ca acum ai intrat si ca pana acum nu ai avut bunavointa de a ajuta colegi de forum, atat cat ai sti tu s-o faci.
Sa speram c-o s-o faci de acum inainte.
Ce expertiza ai? Pe ce zona este expertiza ta?
Mecanica, electrica?

Fugarul90210
de-abia inscris
Mesaje: 2
Membru din: Mie 30-Mai-2012 15:21
Localitate: brasov

:)

Mesajde Fugarul90210 » Joi 31-Mai-2012 08:19

nu stiu daca limbajul meu este unul corect ,corelat cu atitudinea ta...daca nu stii sa citesti prescurtari asta e partea a2a,si nu conteaza ce nemultumiri am cu privire la aceasta reprezentata,important este faptul ca am fost angajat si sunt nijte ratati...
Acum m-am inscris pe forum si daca o faceam mai de mult aveam sa stii bunavointa de a ma alatura colegilor...in consecinta nu te mai lua asa pe nedrept de persoanele logate aici...ok?

LOEB
de-abia inscris
Mesaje: 1
Membru din: Mie 07-Noi-2012 19:15
Localitate: BRASOV

pentru FUGARUL

Mesajde LOEB » Mie 07-Noi-2012 19:33

NU CUMVA TU AI FOST CEL CARE AVEA 2 VITEZE(INCET SI FOARTE INCET),SI CARE NE INCURCA COMENZILE
LA RECEPTIE?
BOGDAN FUGARUL NU-I ASA?
ATUNCI BINE CA AU SCAPAT AIA DE TINE,CA ERAI NASPA RAU...

mbc
pasionat
Mesaje: 4211
Membru din: Dum 18-Mar-2007 14:09
Localitate: Cluj-Napoca
Masina: Citroen C5 2.0 HDI 2004

Mesajde mbc » Joi 08-Noi-2012 11:29

Nu puteti voi 2 sa va intalniti si sa va scoate ochii fata in fata si sa nu ne poluati noua forumul?

@Fugarul: E nasol cand ramai fara serviciu, mai ales intr-o perioada de asta nasoala in toata tara, dar ceea ce faci tu te discrediteaza pe tine in primul rand, nu pe cei pentru care ai lucrat pana acum.

@Loeb: E urat sa iti iei un nick name care inseamna ceva pentru a-l folosi in certurile personale dintre tine si fugarul.
"If in doubt, flat out!"

Avatar utilizator
sandor mihai
pasionat
Mesaje: 1649
Membru din: Mie 07-Sep-2005 18:34
Localitate: cluj napoca
Masina: Citroen C5 2.0 hdi 2003
2: Citroen C5 2.0 hdi 2007
3: Citroen XM 2.1 TDI 1993

Mesajde sandor mihai » Joi 08-Noi-2012 17:06

fugarule , ĂŽĂži lipseÂşte expozitiunea.ai sĂŁrit direct la punctul culminant Âşi deznodamint. Ce s a ĂŽntĂŽmplat ? De ce te a persecutat "jegul " de director ?
BX-ul NU VA DISPAREA NICIODATA DIN INIMA MEA.
LEXIA, DIAGBOX TEST AVAILABLE.


APROAPE ORICE PIESA DE C5 1 si 2,DISPONIBILA !!!


Înapoi la “District Serv - Brasov”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11700
    Cel mai nou membru Eduard1973