Intalnire Pitesti

Intalnirile periodice ale Clubului Citroen Romania.

Moderator: Echipa Tehnica

Avatar utilizator
THUNDER77
pasionat
Mesaje: 987
Membru din: Sâm 12-Sep-2009 13:36
Localitate: Pitesti

Mesajde THUNDER77 » Dum 28-Noi-2010 21:25

silentdj Nu imi pot aroga calificativul "exceptional"...Una peste alta parerea mea este ca a iesit bine cu atat mai mult cu cat este prima participare a mea la o intalnire a clubului , si nu imi pot dori decat ca urmatoarea sa o facem si mai faina ca cea care a trecut ( ma gandeam ca in primavara sa facem una la Balea ) ......In alta ordine de idei imi pare foarte rau ca nu ai putut veni , dar sper ca la urmatoarea sa nu mai intervina nimic si sa ne putem vedea :)
Multumesc pentru cuvintele frumoase crysty36 , te salut si eu , si multumesc si pentru "amenintarea" cu revansa pe care abia o astept :D
mihaistan ma bucur ca ti-a placut locatia si intr-adevar , la urmatoarea poate reusim sa fim mult mai multi ca loc avem pentru toata lumea....De asemenea imi pare sincer rau ca a-ti plecat si tu si fata prea devreme si nu ati apucat sa gustati macar o bucatica de carne fripta de maestrii nostri bucatari enumerati mai sus carora le aduc inca o data complimentele si felicitarile mele pentru modul de lucru si munca depusa . Poate la urmatoarea nu mai "fugi" asa repede :wink:
Adrian Musat felicitari pentru poze si cuvintele frumoase si ma bucur ca te-am cunoscut si ca ti-a placut . Te astept la urmatoarea intalnire ( revansa :D ) si ai mare dreptate : e nevoie de mai mult de un gratar :D ( apropos sa-mi lasi si mie numarul de telefon pe pm ca am constatat ca ai drum relativ des pe plaiurile muntenesti asa ca , in drumul tau , daca ai timp de o cafea si o tigare la "botul masinii " as fi bucuros sa ma suni si sa ne revedem )
Aaaaaa !!! La naiba....ca acum mi-a picat fisa : Merit niste palme zdravene pe care eu mi le dau primul , stiti de ce ? NU AM FACUT SI NOI O POZA DE GRUP !!!!! :( Sa-mi fie rusine pentru ca eu trebuia sa ma ocup de asta :(
In alta ordine de idei....sper ca data viitoare sa iasa mult mai fain ca acum...stiti cum e....intotdeauna e loc de mai bine , si ca sa ma asigur de asta o sa stabilim de comun acord o ora mai matinala ca sa prindem gratarul cum trebuie :D si sa nu mai plece lumea inainte de a fi gata mancarea ! :wink:

Tuturor

=D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> =D> pentru participare si intelegere !!!!!
Nu sunt un tip agitat sau violent , doar ca simt nevoia sa crap cate un cap in fiecare zi.....

TiTina
simpatizant
Mesaje: 35
Membru din: Joi 07-Oct-2010 11:44
Localitate: Pitesti
Contact:

Mesajde TiTina » Lun 29-Noi-2010 16:11

scriu de azi dimineata ca berila si de cate ori dau "post reply" imi zice ca nu-s logata si evident pierd textele si pozele urcate cu greu.

promit solemn ca imediat ce-mi trec dracii si spumele sa mai fac o tentativa.

intre timp multumesc tuturor participantilor pentru sambata memorabila pe care mi-au oferit-o.

aaa, sa nu uit: thunder rullz :)
NOU !
La Service Pitesti

MikePop
pasionat
Mesaje: 182
Membru din: Vin 08-Oct-2010 22:24
Localitate: Slatina, Olt

Mesajde MikePop » Lun 29-Noi-2010 21:35

Salutare tuturor!

E prima intalnire la care am fost si mi-a placut foarte mult, pacat ca nu prea am facut poze, m-am tot plimbat pe la gratar, pe la masini, masinute...e prima oara cand pun poze, sper sa fie OK

Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
Zambeste! Maine poate fi mai rau.

Avatar utilizator
THUNDER77
pasionat
Mesaje: 987
Membru din: Sâm 12-Sep-2009 13:36
Localitate: Pitesti

Mesajde THUNDER77 » Mar 30-Noi-2010 08:53

Merci de apreciere Titina :) Mike fainute pozele , mai ai ? Aia cu gratarul e de pus la avatar....are importanta strategica :D
Titinaaaaa....pozeleeeeeeee :razz: si filmuleteeeeeee :razz: !!!!!!!!!!
Nu sunt un tip agitat sau violent , doar ca simt nevoia sa crap cate un cap in fiecare zi.....

TiTina
simpatizant
Mesaje: 35
Membru din: Joi 07-Oct-2010 11:44
Localitate: Pitesti
Contact:

link la poze

Mesajde TiTina » Mar 30-Noi-2010 19:08

ca sa pun pozele in timp util, am recurs la aceasta solutie:

http://forum.la-service.ro/viewtopic.ph ... p=320#p320

mai multe poze si texte despre cum fu (Ionut... nu "kung fu"... sa nu-ti vina idei :wink: ) maine la prima ora
NOU !

La Service Pitesti

andreiorga
just curious
Mesaje: 11
Membru din: Mar 18-Sep-2012 00:21
Localitate: Pitesti

Mesajde andreiorga » Joi 20-Sep-2012 08:10

HelLlLloooUUU! Nu se mai poarta intalnirile ?


Înapoi la “Intalniri lunare”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 2 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11700
    Cel mai nou membru Eduard1973