vand citroen c5 III 2.0 HDI Exclusive

Numai pentru autovehicule Citroen. Cititi cu atentie REGULILE publicate in header-ul sectiunii! Anunturile vor contine OBLIGATORIU o descriere cat mai detaliata a produsului, datele de contact si PRETUL. Nerespectarea acestor reguli duce la stergerea anuntului. ATENTIE: Discutiile Off-Topic vor fi sterse fara notificare prealabila.

Moderatori: Rica, Echipa Tehnica

Avatar utilizator
dj01fad
demolition man
Mesaje: 7662
Membru din: Lun 08-Aug-2005 11:13
Localitate: GB
Masina: C5 sedan 2.2 204 - o pereche
2: C5 tourer 2.2 204
3: C5 2.0 163 cu multi km... da multi rau!
Contact:

vand citroen c5 III 2.0 HDI Exclusive

Mesajde dj01fad » Mie 25-Mai-2022 16:08

Mda... vand un automobil marca citroen, model c5 2.0 hdi 140 euro 5 exclusive din 2009. este o echipare aproape de varf cu foarte multe optiuni: bixenon directional, interior full piele neagra, perdelute la geamuri, ornamente crom la oglinzi, geamuri si partea inferioara pe bari si usi, senzori de parcare fata+ spate, volan piele cu finitii de aluminiu, geamuri duble laminate, etc. motorul este cel de 140 cp cu cutie maunala. in februarie am schimbat urmatoarele: ambreiaj complet cu volanta luk, toate articulatiile din fata, ghidaje cabluri frana de mana, ulei hidraulic, sfere incarcate/inlocuite. distributia nu stiu nimic de ea, o am de la 175.000 din decembrie iar acum are cam 192.000. sunt primul proprietar in Ro, si pana acum am mers cu ea fara aventuri. are trecute pe carte roti pe 16,17 si 18. ca si probleme... un injector are momente cand tacane si cand nu tacane, in spate stanga a fost lovita si reparata... sa zicem ca nu cum trebuie; eu asa am luat-o dar nu m-a deranjat. daca va uitati cu atentie la poze se vede inca stopul stanga crapat si bara vopsita putin aiurea. nu e de dus la expozitie, dar functioneaza bine.
nu ma intereseaza schimburi, doar bani. nu ofer garantie, se vinde doar cu contract, se da fiscal a doua zi si se anuleaza asigurarea.

nu pot sa adaug imagini, atasez anuntul de pe olx...
https://www.olx.ro/d/oferta/vand-citroe ... ro_listing
[URL=https://matchnow.info]Premier Сasual Dating[/URL]

Înapoi la “Vanzari/Cumparari Auto”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187743
    Total subiecte 18609
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11700
    Cel mai nou membru Eduard1973