vand citroen xantia break hdi exclusive

Numai pentru autovehicule Citroen. Cititi cu atentie REGULILE publicate in header-ul sectiunii! Anunturile vor contine OBLIGATORIU o descriere cat mai detaliata a produsului, datele de contact si PRETUL. Nerespectarea acestor reguli duce la stergerea anuntului. ATENTIE: Discutiile Off-Topic vor fi sterse fara notificare prealabila.

Moderatori: Rica, Echipa Tehnica

dj01fad
demolition man
Masina: xantia ACTIVA HDI
2: xantia ACTIVA HDI
3: xantia HDI

vand citroen xantia break hdi exclusive

Mesajde dj01fad » Vin 07-Dec-2018 10:01

vand citroen xantia 2.0 hdi 80 KW din 2000 model exclusive; ca si dotari are abs, oglinzi electrice si incalzite, 4 geamuri electrice, 4 airgaguri, inchidere centralizata, senzor de ploaie, suspensie hydractive cu setare sport/ confort, radio cu comenzi pe volan, proiectoare ceata... sferele sunt incarcate acum 2 prin septembrie, cauciucuri de iarna ca si noi - cred ca sunt la primul an. cred ca are vopseaua originala pe toata suprafata; aspectul exterior il consider bun, dar este matuita vopseaua/ lacul cojit in mijlocul capotei si e si putin zapacita pentru ca a cazut zapada pe ea; functioneaza bine, articulatiile le-am schimbat prin septembrie, pot sa spun ca e foarte buna la cati km are si la cat cer pe ea. are 468.000km, motorul suna perfect, injectoarele au fost puse noi impreuna cu regulatorul de presiune pe la 350.000, luate de la bosch de prin Germania. tot pe la 350.000 a fost schimbat si ambreiajul. (stiu asta pentru ca eu le-am schimbat) a fost adusa de un amic de-al meu pe la 250.000 si a fost folosita in general doar pentru drumuri lungi Germania - Romania. mie mi-a ramas la un schimb, am vrut sa o pastrez pentru tata, dar nu are unde sa o parcheze la lucru... asa ca o dau. daca nu reusesc sa o dau repede, o demolez. masina se vinde fara interior pentru ca era de piele si s-a vandut, sau pot sa ii pun un interior din plus. pretul este 450 euro!
cred ca merita efortul, e o masina functionala la bani putini.
Imagine

Imagine

Imagine

Imagine
vindem pene de cauciuc. mda! sau schimb cu pixeli morti! doar perechi... P.S. repar becuri :P
Vand karte de gramatik. Eu meam faqt treab-a cu ia. :d
0722.544.672

Înapoi la “Vanzari/Cumparari Auto”