REclamatii - Critici

Aici sunt asteptate sugestiile de imbunatatire a forumului.

Moderator: Echipa Tehnica

Avatar utilizator
mihaysmen
pasionat
Mesaje: 182
Membru din: Mie 06-Feb-2008 20:12
Localitate: Bucuresti

REclamatii - Critici

Mesajde mihaysmen » Lun 05-Oct-2009 14:42

am vazut ca va lipseste si am creat eu acest topic :razz:

alexd scrie:Cati membri ati mai strans voi dupa ACEL moment? ha? daca niciunul, atunci accept acuza. Dar, prin atitudinea ta si a colegului mihayshmen, prin limbajul folosit, cu apelative folosite peiorativ , de genul "prietene", nu faci decat sa reconfirmi spusele mele referitoare la teribilism. Myhaishmen, nu va minimalizez absolut nimic, doar am redat ce eveniment retineam organizat de voi.



Daca eu nu ti-am stalcit tie numele sau userul am aceasi pretentie iar daca ai probleme cu vederea nu e o rusine sa recunosti . Chiar si in weekendul care a trecut a avut loc o intalnire la Cluj , s-a mers la karturi , au fost plimbati de piloti din CNR etc , lucruri pe care nu le-am vazut vreodata pe aici. Oricum nr membrilor de la intalnirile din localitatile de provincie depaseste cu mult numarul membrilor vostrii care se intalnesc in bucuresti...daca se mai intalnesc. Nu are rost sa-ti zic de intalnirile noastre din Bucuresti, te-ai simti prea complexat .

Despre felul concursurilor si a premiilor nu iti povestesc ca nu o sa puteti niciodata sa va ridicati la complexitatea lor! Matrixu a dat adresa de email a unui administrator de aici importatorului si i-o reprosez si in ziua de azi !! Mare greseala !!

In rest v-am cam depasit la toate statisticile care tin de un forum inclusiv la trafic desi comunitatea este creata de nici 3 vs 6 cea de aici . Dpmdv astea conteaza cel mai mult , ca suntem o familie, dar tu nu ai cum sa intelegi astea din moment ce iti doresti ca moderator al club citroen impartirea acestuia in cat mai multe forumuri . Chiar cred ca esti ca o cartita care sapa pe dedesupt si la un moment dat vei iesi si tu cu ceva pe piata , dar nu din dorinta de a face ceva constructiv ci doar ca te simti bine ca "sef de trib" ( frumos plan ce ai tu in cap sa fie toate forumurile legate de citroen sub aripa ta ) .

Haide pa!

Avatar utilizator
khan
Sef de Atelier
Mesaje: 6271
Membru din: Dum 05-Dec-2004 22:21
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesajde khan » Lun 05-Oct-2009 15:16

mai umbla la limbaj te rog ca tocmai ti-ai tras un avertisment din cauza asta! si trebuie sa recunosc ca m-am, abtinut cu greu sa nu apas pe celalalt buton. haide pa
http://www.fisheyemedia.ro daca ai nevoie de un fotograf
http://www.antim19.ro (still under construction) daca ai nevoie de un service
Lexia available


Înapoi la “Sugestii/Discutii despre forum”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 1 vizitator

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187679
    Total subiecte 18619
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11707
    Cel mai nou membru AdrianS