ajutor in instanta impotriva citroen- impreuna demonstram

tot ce nu poate fi ĂŽncadrat ĂŽn ariile de mai sus

Moderator: Echipa Tehnica

iacobang
just curious
Mesaje: 17
Membru din: Lun 08-Ian-2007 17:27
Localitate: suceava

Mesajde iacobang » Joi 25-Iun-2009 13:45

Daca nu merge de vorba b una, sa ii facem cunoscuti.
Repet din nou: sunt multumit de masina, dar scaunele sunt defect de fabricatie.

Cred ca dupa un astfel de subiect OTV o sa vanda........ dupa ce vor schimba tiopul de scau, sau materialele si abia atunci vor merge toti sa ceara schimbarea lor, ca doar sunt cu 90% mai multe masini decat membri pe acest forum. Ma refer la persoane in varsta,etc.

iacobang
just curious
Mesaje: 17
Membru din: Lun 08-Ian-2007 17:27
Localitate: suceava

Mesajde iacobang » Dum 28-Iun-2009 11:24

am aflat ca la constanta s-a shimbat spatar si la brasov sezut, pe garantie!

George Ivascu
simpatizant
Mesaje: 25
Membru din: Joi 03-Iul-2008 07:40
Localitate: Dambovita

Salutare

Mesajde George Ivascu » Dum 28-Iun-2009 18:45

Aceiasi problema cu buretele o am si eu
A crapat pe o istanta de 3-5 cm pe spatarul scaunului la sofer
Este vizibila carapatura si se vede si pe material.
Cand ma gandesc ca am dat o groaza de bani pe scuzati expresia " cazatura " de masina a-mi vine sa-i dau foc.
SINGURA VARIANTA POSIBILA SI FARA CATERINCA:
Intereseaza-te si tu pe la baieti daca nu te tin picioarele si da-o dea dura frate!!!! Asta tine cu siguranta ( daca ai CASCO )
Iei banisorii pe ea si cu asta basta. ( credema ca se practica tare de tot _ stiu vreo 2 cazuri la mine in oras o scoda dein 2008 si un vw passat din 2007 )
Si-au luat banii pe asigurare si ..... la gara!!!!
Traim in Romania si asta este.
Cat despre problema calitatii materialelor in vest:
pai credema ca am vazut clar diferenta dintre un peugeot 407 facut pt noi si unul de Spania. NU se compara absolut nimic. La cel de MADE DOR ROMANIA se vad pina si lipiturile de la oglinzi unde le-au unit ( jumatatile ) . DE TOT RAHATUL!!!!!

iacobang
just curious
Mesaje: 17
Membru din: Lun 08-Ian-2007 17:27
Localitate: suceava

Mesajde iacobang » Dum 28-Iun-2009 21:20

Eu am avut golf,lancia thema,opel omega,audi s6 si acum 2 ani am cumparat citroen pentru ca imi place forma. Eu sunt corect si respect legea su clauzele din contract. Daca nu imi schimba scaunele ii port prin tribunale si 5 ani, ajung cu ei la tribunal strasbourg. Nu glumesc si nu vorbesc in vant. Deja in 1 saptamana au aparut discutii, stai sa vezi dupa ce ii dau in presa, subiect grozav tv-citroen inseala consumatorii si apoi in instanta. Asta este , sa respecte clientii.


Înapoi la “Diverse C4”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187758
    Total subiecte 18619
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11707
    Cel mai nou membru catalinos