am si eu o nelamurire

probleme de natura tehnica, precum si cele rezultate in urma diverselor incidente

Moderator: Echipa Tehnica

redbeben
simpatizant
Mesaje: 98
Membru din: Vin 13-Ian-2006 15:03
Localitate: bucuresti

am si eu o nelamurire

Mesajde redbeben » Lun 16-Oct-2006 17:42

in iulie mi-a fost pocnita masina in parcare si m-am ales cu bara fata zgariata pe un colt si un pic din aripa
bun,am fost la politie si la ats sa-mi fac programare
cei drept la ats am fost pe la inceput de august si m-au programat in oct pe 4
masina nu o am nici azi...de ce nici eu nu stiu

trebuia sa fie gata initial in 2 zile ca de aveam programare dar s-a prelungit cu inca 3 zile si dupa ce m-am dus si am stat acolo (nu aveam treaba atunci) au zis ca o sa fie gata a doua zi
m-am dus am luat factura si l-am rugat pe receptioner sa dea un tel la casco ca sa stiu de unde sa iau un accept de plata
a sunat de fata cu mine si i sa spus sa ma duc la mac la dristor la unita?
dupa ce ma invart ca prostu o ora negasind nimic la dristor ma duc la unirea si acolo imi spun ca receptionerul a sunat la ei dar nu leau zis ei sa ma duc la dristor?
oricum mai dureaza 2 zile lucratoare pana vine acceptul

o fi bine sa dureze 2 luni jumate pana imi vopsesc doua plastice?
fratilor,nu va loviti masinile sau dac o faceti si aveti casco va compatimesc

DMX
pasionat
Mesaje: 748
Membru din: Vin 02-Dec-2005 15:32
Localitate: RO.Bucuresti
Contact:

Mesajde DMX » Lun 16-Oct-2006 19:05

->Ei initial cat ti-au estimat ca va dura ??
->Oricum neplacut moment , decontare directa ??...se pare ca in cazul tau nu prea s-au inteles intre ei !!! Pacat !!
-->De aceea e bine sa te duci la un service care are decontare directa si care se intelege bine cu asiguratorul , astefel incat isi fac decontarile intre ei , iar pe tine nu te mai intereseaza !!

redbeben
simpatizant
Mesaje: 98
Membru din: Vin 13-Ian-2006 15:03
Localitate: bucuresti

Mesajde redbeben » Mar 17-Oct-2006 10:26

initial au zis ca dureaza 2 zile dupa aia inca 2 si dupa aia ca ma suna ei :(
si n-au sunat pana nu m-am dus eu acolo

m-am dus acolo ca ii stiu pe baietii de la vanzari si pe cativa de la receptie si stiu ca lucreaza bine caroseriile ca am mai vazut vopsiri facute de ei dar din pacate s-a ocupat de masina cineva pe care nu-l cunosc :shock:

ghinion

nu inteleg totusi la ce mai e buna programarea


Înapoi la “Probleme C4”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 32 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187757
    Total subiecte 18618
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11707
    Cel mai nou membru catalinos