AVEM 1000 DE MEMBRI

Discutii despre: Club Citroen pe forumul ClubCitroen; un forum al tuturor pasionatior de Citroen

Moderator: Echipa Tehnica

Stefan_M
simpatizant
Mesaje: 79
Membru din: Lun 24-Ian-2005 14:14
Localitate: BUCURESTI

user 1000

Mesajde Stefan_M » Dum 06-Aug-2006 08:23

Felicitari pt. atingerea cifrei 1000 membrii cred ca merita toti cei care scriu aici si care au grija ca acest site sa ramana interesant. Nu vreau sa se inteleaga de aici ca am ceva cu "membrul 1000", nici macar nu-l cunosc (cred ca e foarte timid sau nu stie ca are aceasta onoare din moment ce n-a adugat un comentariu pe acest subiect declansat chiar de inscrierea lui), dar cred ca lucrurile tb.privite obiectiv.

Cat despre partea cu cati membrii sunt activi, aici tb.sa aceeptam faptul ca o parte din vina o purtam si noi cei care scriem pe-aici (si incep chiar cu mine ca sa nu se inteleaga gresit ce vreau sa spun), care am putea poate sa facem (cateodata) niste comentarii mai interesante (am vazut multe "comentarii" sau raspunsuri monosilabice la probleme ce ar fi putut fi usor comentate mai amplu si chiar dezvoltate), dar si cei care stau in expectativa consolandu-se cu faptul ca si fara ei lumea merge inainte (sunt convins ca unii poate chiar n-au fizic timp sa scrie un raspuns elaborat si atunci prefera, pe buna dreptate, sa nu mai scrie deloc-ca si mine de fapt in ultimele 5 zile; de exemplu conceperea si scrierea acestui mesaj mi-a luat cam 15 min.-"prietenii stiu de ce") 8) .

Nu vreau sa acuz pe nimeni (subliniez inca o data) deoarece chiar nu cred ca e cazul sa cautam vinovati, ci sa tragem niste concluzii din toate aceste comentarii si sa mergem mai departe. Bineinteles, in sens constructiv... :) :) :)
"Un curcubeu care sta pe cer mai mult de 10 minute ajunge sa nu mai fie privit de nimeni"

Avatar utilizator
S.S. LAZIO
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Joi 03-Aug-2006 12:24
Localitate: suceava

Mesajde S.S. LAZIO » Mie 09-Aug-2006 12:59

astept o bere la suceava...

Avatar utilizator
adytzu
RETRAS LA PENSIE
Mesaje: 1308
Membru din: Vin 11-Iul-2003 09:34
Localitate: Bucuresti

Mesajde adytzu » Mie 09-Aug-2006 13:05

Raspunsul e pentru mine, asa ca nu sariti cu gura.... :lol:

Avatar utilizator
S.S. LAZIO
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Joi 03-Aug-2006 12:24
Localitate: suceava

Mesajde S.S. LAZIO » Mie 09-Aug-2006 13:07

felicitari din partea lui "1000" pentru cel care a infiintat site-ul asta...e o realizare pentru el in priimul rand si pentru ceilalti in general...eu in general am gasit o gramada de pareri pertinente aici... cam atat deoacamdata...o zi frumoasa tututuror.

Avatar utilizator
S.S. LAZIO
de-abia inscris
Mesaje: 3
Membru din: Joi 03-Aug-2006 12:24
Localitate: suceava

Mesajde S.S. LAZIO » Mie 09-Aug-2006 13:29

sorry ptr greseli de ortografie...asta e...viteza vs. acuratete... :)

bezz
pasionat
Mesaje: 1825
Membru din: Lun 16-Ian-2006 16:16
Localitate: B-CT / RO

Mesajde bezz » Mie 09-Aug-2006 23:19

Ai cumva si o masina Citroen sa o treci in semnatura? :P Ca suntem curiosi...
Nu-ti fa probleme cu ortografia, nu suntem la scoala :lol:
Cosmin
high energy music expression


Înapoi la “CITROclub”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187675
    Total subiecte 18618
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11706
    Cel mai nou membru bern