Vand Citroen C6 2007 V6 2.7

Numai pentru autovehicule Citroen. Cititi cu atentie REGULILE publicate in header-ul sectiunii! Anunturile vor contine OBLIGATORIU o descriere cat mai detaliata a produsului, datele de contact si PRETUL. Nerespectarea acestor reguli duce la stergerea anuntului. ATENTIE: Discutiile Off-Topic vor fi sterse fara notificare prealabila.

Moderatori: Rica, Echipa Tehnica

octavian.dumitrescu
de-abia inscris
Mesaje: 1
Membru din: Dum 15-Oct-2023 14:48
Localitate: Bucuresti
Masina: Citroen C6 V6 2.7 2007

Vand Citroen C6 2007 V6 2.7

Mesajde octavian.dumitrescu » Dum 15-Oct-2023 15:34

Citroen C6 foarte bine intretinut si ingrijit.

Prezinta mici defecte estetice la exterior si o eroare de la centurile din spate pe care n-am reusit sa o rezolv.
Altfel, a fost intretinuta si ingrijita pentru a fi cat mai aproape de starea de noua.
Am verificat-o complet la TotCitro in Ploiesti (banuiesc ca toata lumea de aici de pe forum ii stie pe Mihai si tatal lui) si am schimbat cam tot ce era necesar, ca sa fie in cea mai buna stare.

Am cumparat-o ca proiect, pentru ca am avut cum sa experimentez altfel aceasta masina si aveam in plan sa o tin, insa am prea multe masini in acest moment si am decis sa o vand.

Masina este foarte buna pentru cine este pasionat de confort.

Dotari foarte multe pentru vremea ei:
Navigatie
Pilot automat
CD-Changer
Bricheta 12V in portbagaj
Lane-assist (vibreaza scaunul cand se depaseste banda)
Head-up display (indica viteza si directiile de la navigatie)
CD Player cu MP3
Suspensie Hydractive 3 (cea mai avansata suspensie la vremea ei cu 3 nivele setabile pentru drumuri dificile si un al 4-lea la care coboara singura la viteza)
Eleron activ
Protectie pietoni la impact
Airbag-uri frontale, laterale si in stalpi
Faruri directionale
Lumini de zi

Masina se poate vedea in Bucuresti in zona Aviatiei.

VIN: VF7TDUHZJ78003975
CC: 2720
KW: 150
Euro2
Proprietari anteriori: 2
Prima inmatriculare in RO: 1.12.2018

Pret 9.000 EUR.

Telefon 0726 33 98 93.

Imaginile sunt la acest link (scuze pentru sitemul simplist, dar atat ma pricep):
https://www.octaviandumitrescu.ro/citroen-c6/

Înapoi la “Vanzari/Cumparari Auto”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 25 vizitatori

  •  Cauta in forum
  • Advanced search


  •  Mesaje
  • 07.05.2021 - Ca urmare a unor update-uri efectuate pe serverul de gazduire in 5 februarie 2021, Forumul clubcitroen.ro a suferit niste probleme de compatibilitate cu noul sistem de operare. Din acest motiv, astazi a fost migrat pe un VPS nou. Forumul functioneaza acum in parametri normali. Nu a fost sesizata nici o pierdere de date.





  •  Statistici
  • Totals
    Total mesaje 187758
    Total subiecte 18619
    Total Announcements: 8
    Total Stickies: 86
    Total Attachments: 0

    Topics per day: 2
    Posts per day: 24
    Users per day: 2
    Topics per user: 2
    Posts per user: 16
    Posts per topic: 10

    Total membri 11707
    Cel mai nou membru catalinos